Jakob Winter GmbH – провідний німецький виробник футлярів і чохлів для стрілецької зброї. Компанії притаманні вікові ремісничі традиції, високотехнологічні інновації та сучасні методи виробництва.

Сімейна фірма існує більше 125 років, знаходиться в місті Наухайм, поблизу Франкфурта на Майні в Німеччині. JakobWinter є також одним з найвідоміших світових виробників футлярів для музичних інструментів. Щороку компанія виробляє близько 20 000 футлярів.

Останні 25 років фірма створює футляри і чохли для провідних виробників мисливської та спортивної зброї. І хоча можливість пошкодження стрілецької зброї значно менша, ніж музичного інструмента, компанія висуває такі ж вимоги якості до футлярів для зброї, як і для музичних.

У виробництві футлярів і чохлів використовують високоякісну деревину, алюміній, сучасні композитні матеріали, скловолокно і карбон. Конструкція футлярів Jakob Winter запобігає попаданню в них вологи і пилу, стійка до змін температури та навантажень. Лінійка продукції компанії – дуже широка, алеJakob Winter готовий задовольнити будь-який запит замовника.

Секретність замків футлярів відповідає нормам секретності, які висуваються до побутових сейфів для зброї.

Зі зброєю, яка зберігається у футлярах Jakob Winter, ви зможете спокійно подорожувати. Ці пересувні сейфи можна здавати в багаж при авіа чи залізничних перевезеннях.